Ako sa vám páči Prirodzene? Podeľte sa s nami

Vaše 2 %

Logo Prirodzene sexuálne vzdelávanie

Náš tím

Za projektom Prirodzene stojí tím mladých ľudí, ktorí sú zapálení pre tému sexuálneho vzdelávania a chcú meniť Slovensko k lepšiemu. Náš tím je rozdelený na tri časti.

Práca s textom a preklad

Kompetencie: jazyková korektúra, preklad rôznych dokumentov a podkladov.

Niko Nagy

Niko pracuje na oddelení vzdelávania a kampaní ľudskoprávnej organizácie Amnesty International Slovensko. Niko je zakladateľstvom OZ Prirodzene. Na strednú školu chodilo na United World College Maastricht (Holandsko), kde malo možnosť získať skúsenosti s dobrovoľníckymi projektmi. Pochádza zo Sikenice na juhozápade Slovenska. Niko má lektorskú akreditáciu od spoločnosti Acet UK v oblasti vzdelávania v témach vzťahového a sexuálneho vzdelávania. Okrem toho absolvovalo mnohé ďalšie školenia a tréningy v oblasti práce s mládežou a lektorovania. Niko pôsobí aj vo Výkonnom výbore organizácie inTYMYta.

Silvia Koscová

Sisa pochádza z Prievidze. Po anglicky sa učí už odmalička, zmaturovala na bilingválnom gymnáziu v Čadci a venovala sa anglistike. Medzi jej koníčky patrí digitálna ilustrácia, kreatívne písanie a videohry. Taktiež má veľmi rada zvieratká. Aktívne ju zaujímajú témy rovnosti pohlaví, orientácií a menšín. Jej tvorbu môžete sledovať na jej instagramovom účte @shortsuccubus.

Niko a Sisa

Grafika a ilustrácie

Kompetencie: tvorba loga, propagačných grafík, vzdelávacích obrázkov a ilustrácií k článkom.

Ema Ceglédyová

Ema má pochádza z Rimavskej Soboty a študuje na Súkromnej škole umeleckého priemyslu filmovej v Košiciach. Venuje sa ilustrácií a počítačovej grafike. Ema je veľmi talentovaná a ochotná pomôcť s čímkoľvek.

Sofia Vargas Aguayo

Sofi sa narodili vo Wallmapu, na území Čilskej republiky (Južná Amerika). Zmaturovali v Holandsku na UWC Maastricht v roku 2019. Neskôr študovali Umenie a Vedy na Univerzite Quest Canada (Kanada), pričom sa špecializovali na Vzdelanie a medziodborové oblasti. Ich vášňou je vzdelanie a rozmanitosť tohto sveta. Vo voľnom čase pracujú pre rôzne mimovládne organizácie ako koordinátorstvo rasovej spravodlivosti a vzdelávacieho obsahu. Radi fotia, sledujú videá a venujú sa horolezectvu. Hovoria po anglicky a po španielsky. (Sofi považujú za dôležité aktívne si uvedomovať, že žijú a študujú na pôvodnom území národa Skwxwú7mesh, ktoré mu bolo neprávom a násilne odobrané.) Ich umeleckú tvorbu môžete sledovať aj na ich vlastnom instagramovom profile @sfvrgsart.

Daniela Bődová

Dada študuje učiteľstvo anglického jazyka a výtvarnej výchovy na Pegagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave a popri štúdiu sa živí učiteľstvom anglického jazyka a výtvarného umenia. Zaujíma ju umenie a vo voľnom čase sa venuje keramike, digitálnej kresbe a maľbe. Pre Prirodzene pomáha s tvorbou grafík a príspevkov na Instagram.

Ema a Sofi a Dada