Ako sa vám páči Prirodzene? Podeľte sa s nami

Logo Prirodzene sexuálne vzdelávanie

Náš tím

Za projektom Prirodzene stojí tím mladých ľudí, ktorí sú zapálení pre tému sexuálneho vzdelávania a chcú meniť Slovensko k lepšiemu. Náš tím je rozdelený na tri časti.

Práca s textom a preklad

Kompetencie: jazyková korektúra, preklad rôznych dokumentov a podkladov.

Nikoleta Nagyová

Niko má 21 rokov a študuje prekladateľstvo – tlmočníctvo na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského. Okrem toho je študentkou Sokratovho inštitútu a je zakladateľkou OZ Prirodzene. Venuje sa umeniu, predovšetkým divadlu, je členkou/herečkou Bieleho divadla. Na strednú školu chodila na United World College Maastricht (Holandsko), kde mala možnosť získať skúsenosti s dobrovoľníckymi projektmi. Pochádza zo Sikenice na juhozápade Slovenska zo zmiešanej slovensko-maďarskej rodiny. Okrem Sikenice žila v Budapešti, v Maastrichte a momentálne je v Bratislave. Posledné dva roky sa aktívne venuje seba-vzdelávaniu v oblasti sexuálneho vzdelávania.

Silvia Koscová

Sisa má 22 rokov a pochádza z Prievidze. Po anglicky sa učí už odmalička, zmaturovala na bilingválnom gymnáziu v Čadci a momentálne študuje prekladateľstvo – tlmočníctvo na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre. Medzi jej koníčky patrí digitálna ilustrácia, kreatívne písanie a videohry. Taktiež má veľmi rada zvieratká. Aktívne ju zaujímajú témy rovnosti pohlaví, orientácií a menšín. Jej tvorbu môžete sledovať na jej instagramovom účte @shortsuccubus.

Niko Sisa

Grafika a ilustrácie

Kompetencie: tvorba loga, propagačných grafík, vzdelávacích obrázkov a ilustrácií k článkom.

Ema Ceglédyová

Ema má 17 rokov, pochádza z Rimavskej Soboty a študuje na Súkromnej škole umeleckého priemyslu filmovej v Košiciach. Venuje sa ilustrácií a počítačovej grafike. Ema je veľmi talentovaná a ochotná pomôcť s čímkoľvek.

Sofia Vargas Aguayo

Sofi sa narodila vo Wallmapu, na území Čilskej republiky (Južná Amerika). Zmaturovala v Holandsku na UWC Maastricht v roku 2019. Momentálne študuje Umenie a Vedy na Univerzite Quest Canada (Kanada), pričom sa špecializuje na Vzdelanie a medziodborové oblasti. Jej vášňou je vzdelanie a rozmanitosť tohto sveta. Vo voľnom čase pracuje pre rôzne mimovládne organizácie ako koordinátorka rasovej spravodlivosti a vzdelávacieho obsahu. Rada fotí, sleduje videá a venuje sa horolezectvu. Hovorí po anglicky a po španielsky. (Sofi považuje za dôležité aktívne si uvedomovať, že žije a študuje na pôvodnom území národa Sḵwxwú7mesh, ktoré mu bolo neprávom a násilne odobrané.) Jej umeleckú tvorbu môžete sledovať aj na jej vlastnom instagramovom profile @sfvrgsart.

Ema a Sofi

Dabing

Kompetencie: dabing videí od AMAZE do slovenského jazyka.

Viktória Vadovičová

Viki má 19 rokov a je z Bratislavy. Je v maturitnom ročníku, takže ju čakajú veľké rozhodnutia ohľadom svojej budúcnosti. Tvrdí, že je zvedavá, kam ju život zavedie. Vo svojom voľnom čase sa venuje divadlu, učí sa taliansky jazyk a chodí von so svojim psíkom. Má rada hudbu a tanec, tancovala vo folklórnom súbore a hrá na klavíri. Pre Viki je život o objavovaní seba samého, okolia a sveta.

Pavel Ďurás

Pavel má 20 rokov, pochádza z Rimavskej Soboty a momentálne študuje dejiny a teóriu umenia na Trnavskej univerzite v Trnave. Venuje sa divadlu, občasnej práci v televízií a štúdiu výtvarného umenia a módy.

Viki a Pavel